Lütfen Bekleyin...

Öğrenci Taşımacılığı
Geri Geri

Öğrenci Taşımacılığı

Servis taşımacılığı hizmetleri genel olarak büyük sorumluluk gerektirir ama öğrenci servisi taşımacılığı daha da büyük sorumluluk gerektirir. Anne ve babalar için çocukları en değerli varlıklarıdır ve onların her alanda güven içinde olmalarını isterler. Öğrenci taşımacılığı bu ihtiyaçtan doğmuş bir sektördür. Öğrenciler servis araçlarıyla güvenli ve konforlu bir şekilde evinden okuluna, okulundan evine gidebilmektedir. Seaka Turizm olarak öğrenci taşımacılığı & okul taşımacılığı & okul öğrenci servisi sektörünün en güvenilen firmalarından biriyiz. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerini deneyimli, eğitimli ve güler yüzlü personelimizle, konforlu servis araçlarımızla güvenle ve zaman sorunu yaşatmadan evlerinden okullarına, okullarından evlerine taşımaktayız.

Araçlarımızın her türlü bakımları zamanında yapılmaktadır. Her gün iç ve dış temizlikleri yapılmakta, öğrencilerin hijyen bir ortamda taşınmaları sağlanmaktadır. Araçlarımızı GPS – Araç Takip Sistemiyle takip etmekteyiz. Bu sayede veli öğrencisini yolculuk boyunca takip edebilmekte, olası gecikmelerde yol durumunu kendisi de görmektedir.

Çok sayıda eğitim kurumunun öğrenci taşıma hizmetini yapan Seka Turizm firmamız hizmet kalitesiyle farklılık yaratmaktadır. En önemli referanslarımız çalıştığımız kurumlar, öğrenciler ve velilerimizdir. Ayakta öğrenci almıyoruz. Her öğrenci emniyet kemerli koltuğunda oturarak yolculuk yapmaktadır. Servis araçlarının tümünde zorunlu bulunması gereken ilk yardım seti, yangın söndürme cihazı gibi malzemeler bulunmaktadır.

Firmamızın en temel ilkesi öğrencilerimizi güvenle, konforlu bir şekilde ve zamanında okuluna veya evine ulaştırmaktır. Kaliteli servis hizmetlerini en uygun fiyatlarla vererek fiyatlarımızla da müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Eğitim kurumunuzun ihtiyaçları için en uygun çözümleri sunmaktayız. Seka turizm firmamız okula gidiş ve dönüşleri öğrenciler için sıkıntılı ve yorucu bir iş olmaktan çıkaracak ve eğlenceli hale getirecektir. Bu zevkli yolculuk öğrencilerin okul başarısının artmasına da yardımcı olacaktır.

Bilgilendirme ve
Daha Fazlası için
Bize Ulaşın
Bize Ulaşın