Lütfen Bekleyin...

Personel Taşımacılığı
Geri Geri

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Personel taşıma alanında lider bir firma olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen SEKA TURİZM, taşımacılık hizmeti verdiği firma personellerinin güvenli ve konforlu bir şekilde zamanında iş yerlerinde olmalarını prensip edinmiş olduğundan, her türlü olasılığı uzman kadrosu tarafından en ince ayrıntı ve detaylarıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmeti vermektedir.

 

Personel taşımacılığı nasıl ortaya çıkmıştır?

20. yüzyılda artan endüstri ve sanayi ihtiyacının paralelinde bilgi teknolojilerinin de hızlı bir şekilde gelişmesi firmaların ve şirketlerin çalışan ihtiyaçlarının da daha fazla artmasına yol açmıştır. Taşımacılık vasıtalarının modernleşmesi ve çeşitlenmesiyle birlikte personel taşımacılık hizmetleri fikri de şirketler için daha ideal bir çözüm yolu olarak ortaya çıkmıştır.

Türkiye’de personel taşımacılığının günümüzde en çok arttığı kentlerin başında da özellikle İstanbul gibi büyük şehirler gelmektedir.

Çalışanlarınıza güvenli ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti veren SEKA TURİZM, personelinizin çok daha verimli çalışmalarını sağlayabilmek için, kalite standartlarını her daim yüksek tutarak geliştirmektedir.

Bilgilendirme ve
Daha Fazlası için
Bize Ulaşın
Bize Ulaşın